• Pupillen 9 - 12 jaar

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechter
    31 aug.10:00Green Hearts PH1 - Hilversum Hurricanes PH2
    7 sep.10:00Red Caps PH1 - Green Hearts PH1
    14 sep.12:00Domstad Dodgers PH2 - Green Hearts PH1
    21 sep.10:00Green Hearts PH1 - Apeldoorn Bucks PH2
    28 sep.15:00Houten Dragons PH3 - Green Hearts PH1
    5 okt.10:00Green Hearts PH1 - Domstad Dodgers PH2

    Alle wedstrijden

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nieuwegein Diamonds PH112120024
    2UVV PH212100220
    3Blue Socks PH21280416
    4Moorfielders PH11150610
    5Phoenix PH11150610
    6Houten Dragons PH21250710
    7Green Hearts PH11210112
    8Domstad Dodgers PH21210112
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Lammersen, Justin
    Puijk, Milou
    Puijk, Misha
    Puijk, liam
  • Teamtrainingschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 16:00 tot 17:00Team training Green Hearts
    Woensdag 17:00 tot 18:00 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier