• Pupillen 9 - 12 jaar

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nieuwegein Diamonds PH112120024
    2UVV PH212100220
    3Blue Socks PH21280416
    4Moorfielders PH11150610
    5Phoenix PH11150610
    6Houten Dragons PH21250710
    7Green Hearts PH11210112
    8Domstad Dodgers PH21210112
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Lammersen, Justin
    Puijk, Milou
    Puijk, Misha
    Puijk, liam
  • Teamtrainingschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 16:00 tot 17:00Team training Green Hearts
    Woensdag 17:00 tot 18:00 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier