• Honkbal Senioren

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Domstad Dodgers H218131422411027
    2Domstad Dodgers H317111514410023
    3Gryphons H218110718411322
    4Panters H118100816417420
    5Wyck Lions H1159151277419
    6Green Hearts H11781812712817
    7Blue Socks H11780914014216
    8UVV H318801015418316
    9Moorfielders H117501214215610
    10Wombats H21710161013272
  • Team indeling

    Naam
    Charnock, Jason
    Dulk, Xander den
    Lammersen, Michael
    Leuw, Oscar de
    Rooij, Marijn de
    Vecht, Ernst van der
    Veendal, Joan

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Charnock, JasonTechnische stafTeammanager
    Koster, MarcoTechnische stafCoach
    Woude, Dick v/dTechnische stafAssistent-Coach
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 18:45 tot 21:00 uur Teamtraining Green Hearts
    Woensdag 18:00 tot 19:00 uur Pitcher/Catcher Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier