• Honkbal Senioren

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamTijdScheidsrechters
    17-07-2022Wyck Lions H1Green Hearts H113:00
    21-08-2022Green Hearts H1Blue Socks H111:00P. (Peter) Diemel (Plaatscheidsrechter)
    28-08-2022Wombats H2Green Hearts H110:00M. (Marnix) v/d Vat (Plaatscheidsrechter)
    03-09-2022Green Hearts H1UVV H319:30M.F. (Marco) Koster (Plaatscheidsrechter)
    11-09-2022Domstad Dodgers H3Green Hearts H110:00
    18-09-2022Green Hearts H1Domstad Dodgers H211:00J.T. (Jan-Ton) v/d Woude (Plaatscheidsrechter)
    25-09-2022Moorfielders H1Green Hearts H112:00
    02-10-2022Gryphons H2Green Hearts H111:00

    Alle wedstrijden

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Panters H1108021237716
    2Domstad Dodgers H2117131476315
    3Domstad Dodgers H39612776213
    4Wyck Lions H19612925313
    5Green Hearts H19612825313
    6Gryphons H211605826712
    7Blue Socks H11040683898
    8UVV H310208871264
    9Moorfielders H11020868954
    10Wombats H29009542100
  • Team indeling

    Naam
    Charnock, Jason
    Dulk, Xander den
    Lammersen, Michael
    Leuw, Oscar de
    Rooij, Marijn de
    Vecht, Ernst van der
    Veendal, Joan

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Charnock, JasonTechnische stafTeammanager
    Koster, MarcoTechnische stafCoach
    Woude, Dick v/dTechnische stafAssistent-Coach
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 18:45 tot 21:00 uur Teamtraining Green Hearts
    Woensdag 18:00 tot 19:00 uur Pitcher/Catcher Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier