• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechters
    25-05-201912:30Green Hearts AH1 - Panters AH1Afgeschermd (Plaatscheidsrechter)
    02-06-201910:00Almere '90 AH3 - Green Hearts AH1
    15-06-201912:30Green Hearts AH1 - Houten Dragons AH1Afgeschermd (Plaatscheidsrechter)
    22-06-201910:00Moorfielders AH1 - Green Hearts AH1
    29-06-201912:30Green Hearts AH1 - Nieuwegein Diamonds AH1X.N. (Xander) den Dulk (Plaatscheidsrechter)
    07-07-201910:00Hilversum Hurricanes AH2 - Green Hearts AH1
    13-07-201912:30Green Hearts AH1 - Knickerbockers AH1J. (Jason) Charnock (Plaatscheidsrechter)

    Alle wedstrijden

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Blue Socks AH15500911110
    2Hilversum Hurricanes AH2540162288
    3Panters AH1640271548
    4Quick-Harriers AH1430166186
    5Falcons AH1430146156
    6Moorfielders AH1630341776
    7Knickerbockers AH1421132255
    8HCAW AH3421139365
    9Nieuwegein Diamonds AH1620461564
    10Houten Dragons AH1510443692
    11Green Hearts AH15104151002
    12Almere '90 AH3610533752
    13Phoenix AH1400430660
  • Teamtrainingschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 19:00 tot 20:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdDatumopgemaaktAanvangstijdUitslagUitslag-regulierUitslag-nvUitslag-sDetails
    2019-05-18 00:00:00.00HCAW AH3 - Green Hearts AH118 mei14:0015 - 515 - 5
  • Pouleuitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    19-05-2019Almere '90 AH3Phoenix AH115 - 14
    18-05-2019HCAW AH3Green Hearts AH115 - 5
    18-05-2019Houten Dragons AH1Knickerbockers AH111 - 13
    18-05-2019Panters AH1Blue Socks AH10 - 16
    18-05-2019Falcons AH1Nieuwegein Diamonds AH17 - 4
    18-05-2019Moorfielders AH1Hilversum Hurricanes AH23 - 17
    11-05-2019Phoenix AH1Panters AH18 - 15
    11-05-2019Knickerbockers AH1Almere '90 AH37 - 1
    11-05-2019Houten Dragons AH1Hilversum Hurricanes AH25 - 15
    11-05-2019Green Hearts AH1Quick-Harriers AH11 - 23
    11-05-2019Blue Socks AH1HCAW AH323 - 1
    11-05-2019Nieuwegein Diamonds AH1Moorfielders AH19 - 12

    Alle uitslagen

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Andriessen, Darius
    Breedveld, Nilan
    Grotepass, Mathias
    Kortekaas, Finn
    Lammersen, Sylvan
    Paschold, Paskal
    Schouten, Lenny
    Soest, Ximan van
    Vaillant, Luca
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Bladt, DennisCoach