• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechters
    26-09-202010:00Houten Dragons AH1 - Green Hearts AH1
    26-09-202012:00Green Hearts AH1 - Houten Dragons AH1J. (Joan) Veendal (Plaatscheidsrechter)
    03-10-202012:30Green Hearts AH1 - Almere '90 AH2M.F. (Marco) Koster (Plaatscheidsrechter)
    10-10-202012:30Green Hearts AH1 - Phoenix AH1M. (Max) Koster (Plaatscheidsrechter)
    17-10-202010:00Hilversum Hurricanes AH2 - Green Hearts AH1
    31-10-202012:30Green Hearts AH1 - Nieuwegein Diamonds AH1M.F. (Marco) Koster (Plaatscheidsrechter)

    Alle wedstrijden

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Houten Dragons AH16600981812
    2Almere '90 AH28602796712
    3Green Hearts AH15500721910
    4Nieuwegein Diamonds AH1420230294
    5Phoenix AH1520344414
    6Hilversum Hurricanes AH2610530722
    7Centrals AH1500529800
    8Vrijbuiters AH1500521770
  • Teamtrainingschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 19:00 tot 20:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdDatumopgemaaktAanvangstijdUitslagUitslag-regulierUitslag-nvUitslag-sDetails
    2020-09-19 00:00:00.00Green Hearts AH1 - Centrals AH119 sep.12:3022 - 122 - 1
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Andriessen, Darius
    Grotepass, Mathias
    Kortekaas, Finn
    Lammersen, Sylvan
    Paschold, Paskal
    Schouten, Lenny
    Soest, Ximan van
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Woude, Dick v/dCoach