• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Green Hearts AH11816021805532
    2Braves AH118160219910732
    3Blue Birds AH21811251328424
    4Storks AH21712051688822
    5Catch AH11881913012217
    6Birds AH11872913816216
    7Orioles AH118531012312513
    8Wassenaar/ABF AH1164210951558
    9Storks AH3172114441675
    10Alphians AH2181116842283
  • Teamtrainingschema 2017

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 19:00 tot 20:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Naam
    Donselaar, Xander
    Dorrestijn, Rowan
    Min, Lucas
    Min, Victor
    Samson, Twan
    Schouten, Lenny
    Tiggelman, Sander
    Vogel, Isai de
    Vries, Tijn de
    Vugt, Mark van
    Wielen, Andee van der
  • Technische Staf

    Geen informatie