• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechters
    06-04-201913:00Phoenix AH1 - Green Hearts AH1
    13-04-201910:30Blue Socks AH1 - Green Hearts AH1
    20-04-201912:30Green Hearts AH1 - Falcons AH1
    11-05-201912:30Green Hearts AH1 - Quick-Harriers AH1
    18-05-201914:00HCAW AH3 - Green Hearts AH1

    Alle wedstrijden

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Green Hearts AH11816021805532
    2Braves AH118160219910732
    3Blue Birds AH21811251328424
    4Storks AH21712051688822
    5Catch AH11881913012217
    6Birds AH11872913816216
    7Orioles AH118531012312513
    8Wassenaar/ABF AH1164210951558
    9Storks AH3172114441675
    10Alphians AH2181116842283
  • Teamtrainingschema 2017

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 19:00 tot 20:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Naam
    Andriessen, Darius
    Breedveld, Nilan
    Grotepass, Mathias
    Kortekaas, Finn
    Lammersen, Justin
    Lammersen, Sylvan
    Paschold, Paskal
    Puijk, Milou
    Schouten, Lenny
    Soest, Ximan van
    Vaillant, Luca
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Bladt, DennisCoach