• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Blue Socks AH11817012575634
    2Falcons AH11817011614834
    3Quick-Harriers AH11814042549028
    4HCAW AH318131414911127
    5Knickerbockers AH1179171229919
    6Panters AH11890919914018
    7Hilversum Hurricanes AH21890916912618
    8Moorfielders AH118801013218616
    9Houten Dragons AH117701015915614
    10Green Hearts AH1183015842466
    11Nieuwegein Diamonds AH11620141052014
    12Almere '90 AH3162014702284
    13Phoenix AH1162014742482
  • Teamtrainingschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 19:00 tot 20:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Andriessen, Darius
    Breedveld, Nilan
    Grotepass, Mathias
    Kortekaas, Finn
    Lammersen, Sylvan
    Paschold, Paskal
    Schouten, Lenny
    Soest, Ximan van
    Vaillant, Luca
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Bladt, DennisCoach