• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechters
    31-08-201912:30Green Hearts AH1 - Blue Socks AH1T. (Thomas) van den Ham (Plaatscheidsrechter)
    07-09-201911:00Falcons AH1 - Green Hearts AH1
    14-09-201912:30Green Hearts AH1 - Phoenix AH1M. (Max) Koster (Plaatscheidsrechter)

    Alle wedstrijden

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Blue Socks AH11212002013724
    2Falcons AH1111001973120
    3Quick-Harriers AH1118031484816
    4Hilversum Hurricanes AH2117041225714
    5HCAW AH39612676013
    6Knickerbockers AH111614815913
    7Panters AH1116051329212
    8Houten Dragons AH11250710911210
    9Moorfielders AH111407731338
    10Green Hearts AH112309621726
    11Nieuwegein Diamonds AH111209841314
    12Almere '90 AH3122010531774
    13Phoenix AH1100010501700
  • Teamtrainingschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 19:00 tot 20:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    17-07-2019Blue Socks AH1Moorfielders AH16 - 3
    13-07-2019Nieuwegein Diamonds AH1Quick-Harriers AH11 - 20
    13-07-2019HCAW AH3Moorfielders AH1
    13-07-2019Green Hearts AH1Knickerbockers AH16 - 8
    13-07-2019Panters AH1Houten Dragons AH114 - 17
    13-07-2019Falcons AH1Almere '90 AH313 - 0
    13-07-2019Blue Socks AH1Phoenix AH126 - 3

    Alle uitslagen

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Andriessen, Darius
    Breedveld, Nilan
    Grotepass, Mathias
    Kortekaas, Finn
    Lammersen, Sylvan
    Paschold, Paskal
    Schouten, Lenny
    Soest, Ximan van
    Vaillant, Luca
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Bladt, DennisCoach