• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechters
    21-09-201913:30Green Hearts AH1 - Blue Socks AH1T. (Thomas) van den Ham (Plaatscheidsrechter)
    28-09-201911:00Quick-Harriers AH1 - Green Hearts AH1
    29-09-201911:00Falcons AH1 - Green Hearts AH1
    05-10-201912:30Green Hearts AH1 - HCAW AH3Afgeschermd (Plaatscheidsrechter)
    12-10-201912:30Knickerbockers AH1 - Green Hearts AH1S. (Stephan) Blijleven (Plaatscheidsrechter)

    Alle wedstrijden

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Falcons AH11413011253826
    2Blue Socks AH11312012054424
    3Quick-Harriers AH11310031776520
    4HCAW AH313913998719
    5Panters AH11480616810716
    6Knickerbockers AH1147161058115
    7Moorfielders AH11470710315014
    8Hilversum Hurricanes AH21570814510714
    9Houten Dragons AH11560913514012
    10Green Hearts AH1133010651816
    11Nieuwegein Diamonds AH1132011961684
    12Almere '90 AH3142012622034
    13Phoenix AH1111010591730
  • Teamtrainingschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 19:00 tot 20:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdDatumopgemaaktAanvangstijdUitslagUitslag-regulierUitslag-nvUitslag-sDetails
    2019-09-14 00:00:00.00Green Hearts AH1 - Phoenix AH114 sep.12:303 - 93 - 9
  • Pouleuitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    15-09-2019Almere '90 AH3Houten Dragons AH14 - 16
    14-09-2019HCAW AH3Nieuwegein Diamonds AH113 - 6
    14-09-2019Green Hearts AH1Phoenix AH13 - 9
    14-09-2019Quick-Harriers AH1Hilversum Hurricanes AH218 - 12
    14-09-2019Falcons AH1Blue Socks AH17 - 4
    07-09-2019HCAW AH3Knickerbockers AH110 - 3
    07-09-2019Panters AH1Hilversum Hurricanes AH27 - 3
    07-09-2019Houten Dragons AH1Moorfielders AH17 - 14
    05-09-2019Panters AH1Moorfielders AH15 - 6

    Alle uitslagen

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Andriessen, Darius
    Breedveld, Nilan
    Grotepass, Mathias
    Kortekaas, Finn
    Lammersen, Sylvan
    Paschold, Paskal
    Schouten, Lenny
    Soest, Ximan van
    Vaillant, Luca
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Bladt, DennisCoach