• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechters
    11-04-202012:30Green Hearts AH1 - Almere '90 AH2
    18-04-202010:00Houten Dragons AH1 - Green Hearts AH1
    25-04-202012:00Vrijbuiters AH1 - Green Hearts AH1
    09-05-202012:30Green Hearts AH1 - Hilversum Hurricanes AH2
    16-05-202010:00Centrals AH1 - Green Hearts AH1
    23-05-202012:30Green Hearts AH1 - Nieuwegein Diamonds AH1
    30-05-202013:00Phoenix AH1 - Green Hearts AH1
    06-06-202010:00Almere '90 AH2 - Green Hearts AH1

    Alle wedstrijden

  • Poulestand

    PositieTeamGSWGVVTPT
    1Blue Socks AH11817012575634
    2Falcons AH11817011614834
    3Quick Amersfoort AH11814042549028
    4HCAW AH318131414911127
    5Knickerbockers AH1179171229919
    6Panters AH11890919914018
    7Hilversum Hurricanes AH21890916912618
    8Moorfielders AH118801013218616
    9Houten Dragons AH117701015915614
    10Green Hearts AH1183015842466
    11Nieuwegein Diamonds AH11620141052014
    12Almere '90 AH3162014702284
    13Phoenix AH1162014742482
  • Teamtrainingschema

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 19:00 tot 20:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdDatumopgemaaktAanvangstijdUitslagUitslag-regulierUitslag-nvUitslag-sDetails
    2020-04-11 00:00:00.00Green Hearts AH1 - Almere '90 AH211 apr.12:30
    2020-04-18 00:00:00.00Houten Dragons AH1 - Green Hearts AH118 apr.10:00
    2020-04-25 00:00:00.00Vrijbuiters AH1 - Green Hearts AH125 apr.12:00
    2020-05-09 00:00:00.00Green Hearts AH1 - Hilversum Hurricanes AH29 mei12:30
    2020-05-16 00:00:00.00Centrals AH1 - Green Hearts AH116 mei10:00
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Andriessen, Darius
    Grotepass, Mathias
    Kortekaas, Finn
    Lammersen, Sylvan
    Paschold, Paskal
    Schouten, Lenny
    Soest, Ximan van
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Woude, Dick v/dCoach