• Aspiranten honkbal 13 - 15 jaar

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UVV AH112120024
    2Red Caps AH112100220
    3Arnhem Rhinos AH11162314
    4Green Hearts AH1951311
    5Knickerbockers AH1950410
    6Quick Amersfoort AH1122286
    7Tex Town Tigers AH292074
    8Domstad Dodgers AH2111193
    9UVV AH291082
  • Teamtrainingschema 2017

    Dag Tijd Training Locatie
    Woensdag 16:00 tot 17:30Team training Green Hearts
    Woensdag 17:30 tot 18:30 Pitcher/Catcher training Green Hearts

    Wil je ook eens meetrainen? Klik hier

  • Team indeling

    Naam
    Donselaar, Xander
    Dorrestijn, Rowan
    Min, Victor
    Samson, Twan
    Tiggelman, Sander
    Vogel, Isai de
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Bladt, NicoCoach
    Dorrestijn, MennoCoach